BLOG

 
 
 
Home > BLOG
 

1/3/2015 Nová značka MI-PAC dodá tvým zádům styl

 

Na poslední berlínské výstavě BRIGHT nás velmi zaujala značka MI-PAC, která se specializuje na batohy a tašky. Batohy MI-PAC perfektně kombinují styl a funkčnost a svým uživatelům nabízí jednoduché a komfortní použití. Značka MI-PAC získala díky velkému zájmu a růstu prestižní ocenění 'Growing Brand of the Year' - Drapers Footwear & Accessories Awards 2014. Naši nabídku jsme rozšířili o tuto značku a doufáme, že si jich oblíbíš stejně jako my. Baťohy MI-PAC můžeš koupit na našem obchodě.

Batohy jsou ušité z pevného a kvalitního plátna se zpevněným dnem. Velká i malá kapsa jsou opatřeny pevným zipem a ramenní popruhy jsou s nastavitelnou délkou. Vrchní poutko je potažené kůží pro pohodlné nošení s vyraženým logem MI-PAC. Uvnitř najdeš vypolstrovanou kapsu pro laptop 13" a na žádném baťohu samozřejmě nechybí otvor pro sluchátka. Přikládáme pár obrázků z posledního Lookbooku MI-PAC. 

Read more...
 

1/2/2015 V Bratislave nás už nehľadajte ...

Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali, že v rámci skvalitňovania služieb a rozširovania internetového obchodu GANGSTAGROUP.SK sme sa rozhodli, že
 
predajňa Gangstagroup, Vysoká 34, Bratislava ukončí svoju prevádzku 30.1.2015.
 
Hlavným dôvodom je prefererovanie nakúpu cez internet u väčšiny našich zákazníkov pred osobnou kúpou v kamennej predajni.  Z tohto dôvodu sme sa rozhodli zamerať na internetový obchod, kde budeme môcť ešte viac rozšíriť svoju ponuku o nové značky, širší sortiment a rýchlejší servis. 
 
Od 1.2.2015 nás nájdete na WWW.GANGSTAGROUP.SK
- symbolické poštovné 1 €,
- rýchle dodanie kuriérom UPS do 48 hodín,
- internetové ceny = nižšie ceny!!
- bezplatná výmena tovaru alebo vrátenie peňazí,
- výber darčeka k objednávke zadarmo (šiltovky, čiapky, tričká, atď.),
- nové značky, nové kolekcie, eště viac sneakers, šiltoviek a oblečenie! 
 
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa, že nás opäť navštívite.
 
Gangstagroup team 
 

14/1/2015 NEW FACELIFT

 

Není žádným tajemstvím, že Gangstagroup si nadělil těsně před Vánoci nový webdesign. Spíš naopak. Změna je tak velká, že je vidět na první pohled. Původní "kabát" vydržel internetovému obchodu Gangstagroup téměř 6 let. Za tu dobu se ale trendy webdesignu a funkcí posunuli o tolik dopředu, že bylo třeba na ně reagovat..

Spuštění nového designu těsně před Vánoci byl odvážný krok a nakonec se vyplatil. Odměnou nám bylo velké množství spokojených zákazníků, kteří si mohli snáze nakoupit své vánoční dárky pomocí nových funkcí, větších obrázků a přehlednějšího řazení.

Na obchodě ale ještě stále pracujeme. Testujeme a dolaďujeme nové funkce, které budou v provozu v průběhu roku 2015.

Tímto děkujeme všem našim zákazníkům, snažíme se pro Vaši spokojenost dělat maximum. 

První grafický vizuál obchodu Gangstagroup bez úprav

                       

 
 
 

Customer Service Phone: +421-910-42-6552

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version